SON YAZILAR

CANLI YAYIN

Ünlü manken Ebru Şallı, yeni yaşını eşiyle Meksika’da kutladı

Evliliklerini dolu dizgin yaşayan Ebru Şallı ile Uğur Akkuş çifti Meksika’nın tatil merkezi Tulum’a gitti. Şallı, doğum gününü kutlamak için gittiği tatil merkezinde eşiyle aşk dolu pozlarını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Eski manken Ebru Şallı yeni yaşına tatilde girdi. Dün 44. yaşına basan Ebru Şallı Kapadokya tatilinden sonra yurt dışına çıkmıştı. Önce Los Angeles’a giden çift oradan Miami‘ye geçmişti. Eşi Ebru Şallı’ya Miami’de jest yapan iş insanı, özel bir uçak kiralayarak kuyruğuna İngilizce, “You are the most beautiful woman. I love you” (Ebru Şallı dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum) yazdırmıştı.

TULUM’DA TATİL YAPIYORLAR

ABD’den sonra yeni bir tatil rotası belirleyen çift, son yılların popüler tatil adresi Meksika Tulum’a gitti. Her anını sosyal medya hesabından paylaşan Ebru Şallı, eşiyle tatillerinde kesitleri de takipçileriyle paylaşıyor. Çift, baş başa gittikleri tatilde doğum günü kutlamalarına da devam etti.

“UĞUR’UMA TEŞEKKÜR EDERİM”

Akşam yemeğinde eşinin doğum günü sürpriziyle büyük mutluluk yaşayan Ebru Şallı, pastasını üflemeden önce çektirdiği fotoğrafı “Dileğimi diledim. Hepinize, güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Uğur’uma çok çok teşekkür ederim bu muhteşem doğum günü için” notuyla Instagram‘dan yayınladı.

18 Ocak 2021, Magazin
admin

Yorumlar

CANLI YAYIN

Dj X
Radyo Yağmur
HEMEN DİNLE
Dj Y
Radyo Yağmur
HEMEN DİNLE
DJ Xyz
Radyo Yağmur
HEMEN DİNLE
resimag.com/p1/1d8cc769735c.jpeg